Якщо ви вирішили відмовитися від помпезного весілля з сотнею гостей, вже звичного лімузина та довгого бенкету, то міні-весілля - для вас.
У стилі мініМіні-весілля (або, по-іншому, весілля-boutique) - це невелике свято, розраховане, зазвичай, лише для вузького кола близьких людей - свідків і батьків. Іноді проводяться весілля, де беруть участь тільки молоді.
Весілля в стилі "міні" може виглядати як скромний ланч або полуденок, виключаючи всілякі церемонії. Цілком можливо, що для когось із молодят підійде варіант першого сніданку - особливо, якщо наречені вирішили відразу після розпису в РАЦСі відправитися у весільну подорож.
Сніданок може складатися із освіжаючого ковтка шампанського, круасанів, грінок і, звичайно, кави. А після трапези свідки відразу відвезуть молодят в аеропорт. Хіба не романтика? Якщо ви ще сумніваєтеся в тому, що міні-весілля може бути надзвичайно привабливим варіантом проведення вашого свята, прочитайте причини відмовитися від пишних урочистостей на користь маленьких затишних весіль.
Маленьке, але ексклюзивне весілля з невеликою кількістю гостей може влаштовуватися із безлічі причин. Перша з них - це раціональність. Цілком можливо, що наречена вагітна і для неї буде важко цілий день брати участь у різних церемоніях.
Або, молодята воліють витратити більшу частину весільного бюджету на шикарну весільну подорож, або купівлю дорогих обручок від відомого бренду. До того ж таке весілля набагато легше організувати.
Всім відомо, що стрес перед весіллям, пов'язаний із його організацією, непомірно великий. Потрібно врахувати величезну кількість дрібниць, без яких традиційне велике весілля не може відбутися: весільна сукня, букет нареченої, нижня білизна, чоловічий костюм, весільне взуття, зачіска, макіяж, ювелірні прикраси, весільні частування, торт, аксесуари, друкарня, флористика, оформлення залу, подарунки, сукні для подруг нареченої, весільний кортеж, ресторан ...
І це далеко не повний список питань, які належить вирішувати молодятам, а швидше за все самій нареченій. Міні-весілля дозволяє заощадити свої нерви й відмовитися від багатьох непотрібних речей, притаманним звичайним весіллям.
Найприємнішим моментом у міні-весіллі є те, що ви можете дозволити собі зробити все так, як цього хочете саме ви, а не галаслива юрба родичів, на думку яких так чи інакше доведеться орієнтуватися.
На вашому весіллі будуть присутні тільки найближчі вам люди, а це означає, що вони приймуть будь-яке ваше рішення. І якщо наречена захоче замість білої сукні одягнути шифоновий літній сарафан, запрошені поставляться до цього, як до її вибору.
Міні-весілля - це прекрасна можливість пофантазувати, придумати незвичайне свято і ще раз насолодитися життям разом зі своєю другою половинкою. Наприклад, ви можете виїхати кататися на автомобілі з відкритим верхом в сусіднє місто або взагалі в іншу країну. Ви можете відправитися в похід, на пікнік або стрибнути з парашутом. Головне правило - робити те, що хочеться!
Якщо ви вирішили відзначати весілля тільки удвох або з найближчими друзями і батьками, ви можете дозволити собі піти в найдорожчий ресторан міста і замовити все, що тільки хочеться, чого не можна зробити при величезному банкеті у двісті чоловік.
А? можливо, вам захочеться не дорогих страв і шикарного обслуговування, а незвичайного дизайну, цікавої ідеї та концепції - все до ваших послуг, вибирайте те, що вам подобається. При цьому наречена може вибрати собі плаття будь-якого кольору, необов'язково білого.
У вечірньому туалеті від відомого кутюр'є вона буде виглядати не менш приголомшливо, ніж у весільному вбранні. Замість весільного кортежу ви можете найняти тролейбус або «кадилак».
А загалом, якщо задуматися, то, не важливо, скільки буде присутніх гостей на весіллі, у що буде одягнена наречена і, якого кольору буде краватка нареченого. Головне - провести цей день так, щоб потім згадувати його з посмішкою, любов'ю та ніжністю.
Марія Уль'янова
http://www.wedding-magazine.ru
Відгуки: 0 | |