Всі знають (в тому числі і наречена), що парубоцька вечірка, яку влаштовує наречений перед весіллям, - це найбільш дика і розгнуздана забава, яку тільки можна собі уявити.
Море пива, залишки піци, що валяються по всій підлозі, переповнені попільнички, чоловічі журнали - все це невід'ємні атрибути парубочого вечора.
Якщо ви вирішили влаштувати вечірку, що називається, за всіма правилами, то призначте її за три дні до весілля чи в останні вихідні перед весіллям, щоб був час проспатися і «підлікуватися».
Заявлятися на власне весілля в дикому похміллі мало того, що просто непристойно, так ще й загрожує всякими неприємностями.
Якщо мальчішнік пройшов особливо вдало, то до кінця ви можете взагалі забути, з якого приводу він був влаштований, відповідно, на наступний день навіть не згадаєте, що одружуєтеся.
Ви прокинетеся від телефонного дзвінка та істеричного вигуку нареченої, яка вже півгодини чекає, коли ви приїдете її викуповувати. Така ось може статися неприємна історія. Робіть висновки!
Організація мальчішніка, найчастіше, лежить на плечах нареченого, але йому в цьому просто зобов'язаний допомогти дружба.
Наречений в цьому випадку відповідає за місце проведення вечірки, напої та закуски, а дружба готує розважальну програму.
- домашню вечірку у нареченого;
- похід з друзями в бар або нічний клуб зі стриптизом «нон-стоп»;
- мальчішнік в сауні з обов'язковим сеансом еротичного масажу;
- поїздку за місто на шашлики і риболовлю.
Де б ви не вирішили проводити мальчішнік, вам буде потрібно багато спиртних напоїв і закуски.
Перше, що спадає на думку, - це море пива, чіпси та інші фішки до пива. Пиво, звичайно, хороша річ, але ним одним все навряд обмежиться.
Потім в хід піде горілка. Вона якось дуже швидко закінчиться, і поки хтось буде бігати за добавкою, ви відшукаєте в засіках і розіп’єте пляшечку винця, зверху додасте ще принесеною горілки.
Наостанок, вийшовши прогулятися на свіжому повітрі, розіп’єте ще по парі пляшок пива. А тепер уявіть, чим все це закінчиться і як ви будете почувати себе вранці.
Так що замість дикої суміші алкогольних напоїв заготовте що-небудь одне і в такій кількості, щоб не довелося нікуди бігати. Наприклад, тільки пиво або тільки кріплене вино і міцні напої (коньяк, віскі, текілу, горілку).
Крім того, не забудьте про соки, мінеральну воду, тоніки, які підійдуть для приготування простих коктейлів.
Тепер про закуски. Особливо морочитися і просити маму приготувати вечерю з п'яти страв не варто.
Ваші друзі це навряд чи оцінять, та це й не потрібно на мальчішніку.
Пара салатиків у величезних салатницях (щоб зайвий раз не бігати на кухню), м'ясні і рибні нарізки, п'ять-шість коробок з піцою. Курка-гриль і відерце картоплі-фрі з «Макдоналдса» теж підійдуть.
Пити ви будете багато і, щоб вечірка не закінчилася, ледь почавшись, потрібно гарненько закушувати. Не забудьте про одноразовий посуд і серветки.
Приміщення для проведення вечірки потрібно як-небудь прикрасити.
Для прикраси підійдуть плакати із зображенням напівоголених жінок, красивих автомобілів, всіх гравців футбольної команди, за яку ви вболіваєте, надуті презервативи, кумедні іграшки, тощо.
Якщо ви влаштовуєте парубочу вечірку у себе вдома, постарайтеся не занадто шокувати сусідів, а для їх заспокоєння заготовте вибачення і пару пляшок шампанського.
Якщо ви йдете в бар або нічний клуб, постарайтеся не вплутуватися в неприємності, дуже вже наполегливо пристаючи до стриптизерок і офіціанток.
За це вас можуть виставити із закладу, пред'явити колосальний рахунок, який відразу вас протверезить (найцікавіше, що разом з рахунком вам нададуть правила клубу, де буде написано, що ви можете приставати до стриптизеркам за таку-то суму грошей, а до офіціанток - за таку-то).
Постарайтеся в цей день не попастися на очі родичам або друзям нареченої, які обов'язково доповідатимуть їй, чим ви займалися і що собі дозволяли напередодні весілля.
Загалом, розпишуть вас як безнадійного алкоголіка і бабія. Але ж це не правда, просто хоч раз в житті, ви можете собі дозволити абсолютне свавілля!
Відгуки: 0 | |