Перстень - символ безконечності, а обручка - символ вічного кохання і вірності двох закоханих сердець. Обручки є чи не найголовнішим атрибутом на весіллі: наречені обмінюються обручками, кажучи одне одному клятви вірності.
Зазвичай, обручки є простої форми, без доповнень. Але сучасна мода диктує свої правила, які дозволяють різні прикраси, різьбу, коштовне каміння, гравірування або вставку з інших металів: білого золота, платини.
Асортимент ювелірних виробів дуже широкий. Але потрібно добре подумати, перш ніж зупинити свій вибір на конкретному виробі. Обручки ви будете носити довгі роки, вони повинні вам подобатися і підходити.
Золото може бути 14, 18 і 24 карат. З цих трьох варіантів перший - оптимальний для весільних обручок. Такий перстень довше збереже блиск. Золото 18 карат підійде для обручок, але оскільки це м'який метал, він більше піддається подряпинам. Золото 24 карати, - ще м'якше, схильність до подряпин - ще вища.
Незалежно від вибору обручки, вона повинна залишатися обручкою, а не просто перснем, який не є символом шлюбу. Звичайні перстні дарують на заручини, як правило, з коштовним камінцем (діамантом, смарагдом, аметистом, рубіном, сапфіром, бірюзою).
Обручки повинні бути виконані в одному стилі. Це є символом однакових намірів молодят.
Персні стають обручками з моменту вінчання або при реєстрації шлюбу.
На внутрішній стороні обручок часто гравірують імена коханих і дату шлюбу. Популярними є також фрази на різних мовах. Наприклад:
Хто вибирає і купляє обручки? В минулому це входило в обов’язки нареченого, який дарував два перстні: один – в момент пропонування руки та серця, інший – під час вінчання.
В наш час деякі молоді пари купляють обручки одне одному або кожен собі сам.
Не важливо, якими будуть обручки: за всіма правилами чи ексклюзивні. Головне, щоб ваше кохання було вічним, сімейне життя щасливим і благополучним, що й символізують ці красиві атрибути весільного обряду.
Відгуки: 0 | |