Достатньо і так званого комплексу весільної індустрії (де навіть простий весільний план магічно перетворюється у дорожезну показну екстравагантність), щоб заставити будь-кого втекти з весільного салону з криками: «Я втікаю на Ямайку!»
Тож, чому б і ні?
В останні роки весілля за кордоном стали головним трендом. Для завзятих мандрівників можливість побратися в екзотичному місці з приголомшливої переходить у статус ще більш неймовірної.
Уявіть, як ви промовляєте «Я згодна (згодний)» на рожевому піщаному пляжі на Багамах, як закріплюєте свій шлюб поцілунком на античній рисовій баржі, що пропливає вниз по річці Чао Пайя у Таїланді, чи як святкуєте аж до світанку у Венеціанському палаці.
Але перед тим, як ви забронюєте квитки та зв’яжетеся по Skype з фірмами, що обслуговують бенкети, спочатку прочитайте кілька важливих логічних моментів, на які варто звернути увагу:
Багато країн має багато вимог щодо проживання та перебування до пар, що мають бажання поєднатися вузами шлюбу на їхній землі.
Як відомо, у європейських країнах цей процес складніший, ніж у багатьох державах Карибських островів та Південно-Східної Азії, що славляться своєю репутацією романтичних місць відпочинку.
Завжди заздалегідь звертайтеся до посольства чи туристичного бюро вибраної вами країни. Найпростіший спосіб, щоб обійти ці закони, це провести символічну весільну церемонію у тій країні, а офіційно оформити свої стосунки вдома.
Ви спакували плаття, смокінг та роздруковані тексти ваших клятв. Але… але ви не потурбувалися про те, щоб прихопити свідоцтво про народження!
Деякі – але не всі – країни вимагають особливих документів, як наприклад, оригінали свідоцтв про народження, документи щодо попереднього розлучення, тощо.
Інколи також потрібно, щоб ці документи були завіреними вашим посольством чи місцевим туристичним бюро і згідно цього починати планування – наприклад для тих, хто бажає побратися у Таїланді, до весілля потрібно прожити в країні щонайменше один тиждень.
Планування весілля і у рідному місті є досить складним процесом. А пробувати робити це через електронну пошту та по Skype на відстані тисячі кілометрів та ще й з мовним бар’єром – це просто повна катастрофа.
Тому майже всі експерти радять найняти місцевих весільних планувальників, щоб вони шукали вам серед цілих хмар флористів, постачальників, офіціантів тощо. Розраховуйте на те, що приблизно 10 % вашого весільного бюджету піде на платню планувальника.
На жаль, весілля за кордоном часто створює певне фінансове напруження для ваших родичів та друзів.
В той час, як ви готові викинути свій річний дохід на проведення одного магічного дня, ваші майбутні родичі та потенційні подруги та дружби можуть не бути настільки ж рішучими, щоб витратити тисячі на квитки на літак та готельні номери.
Але точно образливим буде для них, якщо ви їх не запросите. То що ж робити? Ви, звичайно, можете втекти лише зі своєю другою половинкою. ( Жартую… можливо) Серйозно, немає єдиного універсального рішення, але ви можете:
а) оголосити свої плани заздалегідь, щоб ваші гості могли призбирати грошей та розпланувати свої витрати;
б) оплатити готельні номери та інші витрати для них;
в) подумати про те, щоб влаштувати справді дуже маленьке весілля, а вже вдома провести більший прийом для ширшого кола запрошених.
Що ж, ви прочитали наші поради і тепер готові почати планування вашого весілля за кордоном. Вдалого вам вибору місця весілля!
Відгуки: 0 | |