Як би це дивно не звучало, але солярій користується популярністю саме в тих, хто виходить заміж у травні-червні. Тому, якщо хочете стати еталоном весільної засмаги - абонемент у солярій купуйте за два тижні, а не за чотири, як це роблять деякі.
Оператори студії засмаги запевняють, солярій не є шкідливішим, ніж сонце. Головне - грамотно до цього підійти і без зайвого фанатизму. Час допоможуть розрахувати консультанти студії. Як правило, радять починати з 5 хвилин, поступово збільшуючи їхню кількість.
Щоб придбати рівну засмагу вистачить 6-8 зустрічей із штучним сонцем. Між 1 і 2 сеансами обов'язково почекайте добу. Наприклад, прийшли в солярій у понеділок, наступного разу - у середу.
Тим, у кого шкіра світла, краще використовувати активатори засмаги. Після того як на шкірі з'явитися хоча б найменший відтінок - крем з бронзаторами. При підвищенні вмісту бронзаторів - підвищується вартість крему.
Не можна загаряти з декоративною косметикою, вона відштовхує ультрафіолет. Який вплив на шкіру буде мати загар з косметикою – сказати важко. Можливі і почервоніння, і плями на обличчі.
Не забувайте про горизонтальний солярій - він усе ще в моді. У ньому краще загоряють обличчя і ноги, а ось турбосолярії вирівнюють колір шкіри. Чергуючи засмагу в горизонтальному і вертикальному положенні, можете бути впевненими - плями вам точно не загрожують!
Шкіра нареченої повинна виглядати не тільки засмаглою, але й здоровою. Хочете, щоб вона світилася і мала здоровий блиск? У цьому допоможуть креми з ефектом мерехтіння.
І ще одна порада: пийте морквяний сік! Він сприяє прояву засмаги. Тільки без фанатизму - можете стати такою ж, як і морквина, жовтого кольору.