Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Форум для наречених і не тільки... » Весільний форум » Як обрати весільного фотографа?
Як обрати весільного фотографа?
НюсенОКДата: Понеділок, 15.09.2008, 11:16 | Повідомлення # 1
Паперовий рівень
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Допоможіть. У мене вже зовсім-зовсім скоро весілля. Хочеться, щоб все було на найвищому рівні. Але виникла невеличка проблемка - як обрати весільноо фотографа, адже їх така велика кількість Подружка порадила одного весільного фотографа. Каже, що цей весільний фотограф робить непогані весільні фото. Хочу запитати - хтось користувався його послугами?
 
AdminДата: Вівторок, 16.09.2008, 18:28 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Пораджу, як людина, яка нещодавно пройшла через все це: рівень фотографа судять по його роботі. Фото, які є на сайті непоганої якості, але виникає одне питаннячко чи дійсно роботи, викладені на сайті, цього фотографа?
 
АлісаДата: Середа, 24.09.2008, 22:57 | Повідомлення # 3
Паперовий рівень
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Багато відеооператорів пропонують одразу і послуги фотографа. як ви вважаєте краще замовити професійного фотографа чи скористатися послугою "2в1"?
 
AdminДата: Субота, 27.09.2008, 16:30 | Повідомлення # 4
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
В мене на весіллі фотограф робив фото і знімав відео, і його робота мені дуже сподобалась.
 
МанюнькаДата: Четвер, 02.10.2008, 14:56 | Повідомлення # 5
Паперовий рівень
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
привіт усім! тема у вас якраз те, що треба. просто у моєї сестрички весілля вже скоро, і вони якраз оце вирішують - чи замовляти "2в1", чи потрібно окремо?я чомусь вважаю, що можливо краще окремо, тоді кожен виконуватиме свою роботу. а сестра каже, що можна 2в1 - так і трішки дешевше вийде. то ми з нею оце цілий тиждень телефонуємо, передивляємся роботи операторів. а сьогодні оце натрапила на сайтик одного оператора - http://khanoff.com/ - цікаві роботи. сестра побачила - зраділа. каже, мабуть - це те, що шукали. але тепер будем ще чекати відповідь її нареченого unsure цікаво, що скаже він. чим все це закінчиться, напишу teehee
 
PPKДата: Четвер, 14.12.2017, 21:29 | Повідомлення # 6
Паперовий рівень
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
По его фоткам. А как еще???
 
РапунцельДата: Четвер, 26.04.2018, 19:34 | Повідомлення # 7
Паперовий рівень
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
заходите в интернет и ищете. а как еще???
 
joliannka35Дата: Четвер, 20.06.2019, 09:16 | Повідомлення # 8
Паперовий рівень
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Главное в выборе ориентироваться на качество, а не на стоимость)
 
bagirka83Дата: Субота, 31.08.2019, 16:44 | Повідомлення # 9
Паперовий рівень
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Смотрите работы, чтоб вам нравились
 
Форум » Форум для наречених і не тільки... » Весільний форум » Як обрати весільного фотографа?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: